W Tłusty Czwartek 20 lutego mieliśmy piękną okazję, by spotkać się w Gminnym Ośrodku Kultury w filii w Rudzicy i nie tylko zjeść tradycyjne pączki, ale też poobcować ze sztuką. Swoją debiutancką wystawę wernisażem rozpoczęła Katarzyna Golicz, która w pracowni Katarzyny Żaczek w „Kubiszówce” tworzy swoje prace akwarelą i tuszem. Autorka tak mówi o swoich pracach: „są naładowane ważną dla mnie emocją lub przeżyciem” - dlatego warto było z bliska przypatrzeć się detalom każdego rysunku i przeżyć emocjonalną wizję artystki. Z ciekawością będziemy obserwować dalszą drogę artystyczną Kasi.
Artystyczną atmosferę wieczoru podkreślił przepiękny duet Małgorzaty Kujawskiej-Zemły i Dawida Broszczakowskiego, którzy wprowadzili subtelny nastrój wykonując standardy jazzowe w cudownych aranżacjach. W każdym ich geście widać było radość i fascynację płynącą z wspólnie wykonywanej muzyki. Jeśli ten koncert był zapowiedzią planowanych wspólnych nagrań, to wszyscy uczestnicy są zapisani w kolejce po płytę.
Wydarzenie było miejscem nieoczekiwanych spotkań po latach oraz odkrywaniem nieznanych połączeń wśród znajomych i upłynęło w przemiłej atmosferze. Zapraszamy na następne wydarzenia w Gminnym Ośrodku Kultury w filii w Rudzicy.
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij