Data: 24 października 2023 roku
LGR Bielska Kraina zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju Bielskiej Krainy na lata 2021-2027.
Spotkanie odbędzie się 9 listopada 2023 r. w godz. od 15.30 do 18.30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Jasienicy (43-385 Jasienica, Jasienica 159).
 
Podczas spotkania będziemy wspólnie wyznaczać cele i kierunki nowej LSR. Będziemy chcieli stworzyć mapę najważniejszych problemów, ale także mocnych stron naszego obszaru. Wyznaczymy zagrożenia oraz szanse, z których moglibyśmy w przyszłości skorzystać. Bardzo liczymy na Państwa obecność, głosy i uwagi dotyczące rozwoju naszego terenu.
Spotkanie skierowane jest do mieszkańców naszego obszaru, przedstawicieli sektora rybackiego, lokalnych liderów, samorządowców, organizacji pozarządowych i wszystkich tych, którym zależy na rozwoju lokalnym z wykorzystaniem środków pochodzących z nowego Funduszu Morskiego, Rybackiego i Akwakultury na lata 2021-2027.
 
Szukaj:
FB
© 2012 Gminny Ośrodek Kultury Jasienica. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij